Biorezonans - Gabinet Medilea - biorezonans magnetyczny Poznań, gabinet dietetyczny, fizjoterapia

tel. 692 378 421
e-mail: ninamazepa@interia.pl
Title
Przejdź do treści
Biorezonans magnetyczny Poznań- badanie stanu zdrowia, testy alergiczne, odczulanie

Badania i zabiegi komputerowe metodą SCIO oparte są na najnowszej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej. Każda komórka naszego organizmu oraz patogeny go zasiedlające posiadają określone częstotliwości wytwarzając wokół siebie specyficzne pole magnetyczne. Po zsumowaniu pól wszystkich komórek uzyskujemy prawidłowe, bądź zaburzone  pole dla konkretnej tkanki lub narządu. Zapisane w programie komputerowym wzorce pozwalają na zlokalizowanie i określenie przyczyny złego stanu zdrowia oraz zastosowanie odpowiedniej terapii.

Poprzez badanie indywidualnej reakcji organizmu pokazuje:
bakterie
grzyby
wirusy
pasożyty
alergie
emocje
metale ciężkie
witaminy
aminokwasy
mikroelementy
enzymy
hormony
problemy kręgosłupa i układu ruchu
boreliozę, choroby skóry, układu nerwowego, mięśniowego, trawiennego itp.
pracę narządów wewnętrznych
płodność
i wiele innych

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Terapia odbywa się etapami w sesjach trwających minimum godzinę. Nie wiąże się ona z przerwą w normalnym leczeniu i nie wpływa też na działanie leków. W trakcie działania pola elektromagnetycznego (do kilku lub kilkunastu dni) wyniki badań medycyny konwencjonalnej mogą nie pokazywać adekwatnego obrazu stanu zdrowia.
Terapia biorezonansem jest szczególną metodą terapii, która wykorzystuje naturalne drgania elektromagnetyczne o określonych częstotliwościach. W przypadku chorób i zakażenia patogenami drgania stają się nieharmonijne lub patologiczne. Powodują zablokowanie lub nieprawidłowy przepływ energii. Urządzenie wykrywa te odchylenia poprzez pole elektromagnetyczne wysyłane z elektrod umieszczonych na ciele.  Obraz czynników patogennych i ich lokalizacji pokazuje w poszczególnych programach w komputerze.
Urządzenie przetwarza nieprawidłowe częstotliwości i wysyła impulsy korygujące, dzięki czemu komórki organizmu zaczynają drgać w prawidłowy, harmonijny sposób i następuje proces walki z chorobą lub patogenem. Zostaje przywrócona fizjologiczna równowaga w ciele.

Biorezonans magnetyczny to terapia energetyczna. Jest metodą nieinwazyjną, podczas której nie stosuje się żadnych leków farmakologicznych. Głównym celem terapii jest biologiczne energetyzowanie i stabilizowanie ciała oraz pobudzanie układu odpornościowego. Prawidłowo funkcjonujący system immunologiczny oznacza zdolność organizmu do samouzdrawiania.

Historia birezonansu
Początki  teorii Biorezonansu sięgają roku 1916. Dr Albert Abrams, lekarz praktykujący w San Francisco, opublikował swoją rewolucyjną książkę, w której doszedł do wniosku, że medycyna nie opiera się na organach i komórkach, ale raczej na cząsteczkach, atomach i ich elektronach. Dał podstawy do odkrycia biologii molekularnej i  elektronicznej. Powszechne w dzisiejszych czasach wolne rodniki są niesparowanymi elektronami na tyle niestabilnymi, iż mogą uszkodzić DNA. Abrams wprowadził na rynek urządzenia, które służyły diagnozie i leczeniu chorób za pomocą wibracji.

W 1923 r. rosyjski naukowiec Alexander Gurwitsch badał wzrost i rozwój cebuli. Odkrył, że coś co powoduje regulację wzrostu pędów może przechodzić przez szkło kwarcowe, ale nie silikonowe. Kilkadziesiąt lat później rozwinięta technologia dowiodła, że promieniowanie Gurwitscha było biologicznym,  ultrafioletowym światłem emitowanym przez DNA cebuli. Wykryto, że pędy cebuli wpływają na siebie wysyłając fale! Zastosowując wzmacniacz zdjęć  Dr Beetz z Instytutu Maxa Plancka wyemitował ten proces na ekranie telewizora.

Dopiero R. Voll  w latach 50 XX wieku z inżynierem F. Wernerem wykorzystał  fakt,  że każdy narząd, tkanka i każda komórka organizmu emituje prąd elektryczny i pole elektromagnetyczne. Opracowywał nowe metody diagnostyki i terapii elektroakupunkturowej dr Volla (EAV).
W 1975 roku w Niemczech fizyk dr FA Popp udowodnił istnienie emisji światła (bio fotonów) z żywych komórek. Fizyk Burkharda Heim również teoretycznie potwierdził istnienie bio fotonów.

W 1976 Paul Schmidt stworzył własny rezonator, który jest sercem naszych obecnych nowoczesnych urządzeń. Odkrył zakresy częstotliwości,  poprzez które organizm może być doprowadzony do optymalnego rezonansu i w jaki sposób osiągnąć najlepsze rezultaty. Choroby jednoznacznie zdiagnozowane przez konwencjonalną  medycynę opisał częstotliwościami poniżej 100KHz.
W 1977 roku Franz Morell oraz inżynier Erich Rasch  wprowadzili na rynek aparat wykorzystujący „ultra-cienką oscylację elektromagnetyczną” - urządzenie do terapii MORA . Ich maszyna „odczytywała” układ światła biologicznego i wzmacniała albo osłabiała różnego rodzaju częstotliwości. Wykorzystując różne częstotliwości organizm emitujący światło mógł być doprowadzony do zdrowego stanu równowagi.
W 1978 r dr H. Schimmel opracował Wegetatywny Rezonansowy Test ( WRT)  w tym czasie wprowadzeniem metody WRT do praktyki klinicznej zajmowała się firma VEGA  (Niemcy) – wprowadzono urządzenia „Vega – test”.

Biorezonans magnetyczny Poznań.
Obecnie na rynku światowym istnieje wiele urządzeń wykorzystujących energetyczne wzorce chorób i patogenów. Historia SCIO (ang. The Scientific Consciousness Interface Operations System; łać. Wiem) sięga lat 80 ubiegłego wieku. Jest urządzeniem automatycznym, sterowanym przez komputer. Oferuje najlepsze oprogramowanie w dziedzinie medycyny energetycznej. Jest najbardziej zaawansowanym aparatem diagnostyczno-terapeutycznym na rynku. Łączy w sobie pola biorezonansu i biofeedbacku w celu analizy ciała. Obecna wersja SCIO oparta jest na urządzeniu opracowanym przez Prof. Williama Nelson’a z USA w 1989 roku (po dwudziestu latach badań na polu medyny energetycznej i biorezonansu m.in. na rzecz NASA). W Polsce dostępne od 4 lat. Pokazuje około 11 tysięcy wyników i oferuje około 2400 terapii.
Wróć do spisu treści